ארונות אמבטיה  |  ברזים  |  ברזי מטבח  |  ברזי אמבטיה  |  ראשי טוש  |  אסלות  |  כיורים  |  חיפוי קירות  |  ריצופים בפתח תקווה  |  אמבטיות  |  מקלחונים  |  כיורי מטבח  |  waze


ראשי טוש

Back
המגוון  המוצג באתר  הינו  מדגמי ולהמחשה בלבד בחנות התצוגה מגוון ענק של ראשי טוש,מוטות מקלחת ופתרונות מתקדמים במחירים הזולים בארץ.ראשי טוש בפתח תקווה קונים בדונטלו קרמיקה. 

איך תבחרו ראשי טוש  איכותיים?
בשנים האחרונות הפכו חדרי האמבטיה והשירותים, לחדרים שיש להתגאות בהם, ורצוי להשקיע גם בהם מחשבה עיצובית, הן בביתנו הפרטי, הן במשרד והן בכל מבנה מסחרי. לכן, בזמן שיפוץ בית, ישן או חדש, במסגרת התחומים הרבים להם אנחנו נותנים את דעתנו, ישנה חשיבות רבה גם לנושא של ראשי טוש ומוטות מקלחת שונים, שבחירה נכונה שלהם עשוייה לעשות את ההבדל בין שיפוץ חביב ובין אפקט וואו חד משמעי ומרשים. אז איך תבחרו ראשי טוש איכותיים? קראו בהמשך.

ראשי טוש  וחשיבותם
ראשי טוש הם למעשה הכיף בחדר האמבטיה והשימוש שלנו,שהופכים את חיינו למפנקים ונוחים יותר, ומשפרים את איכות חיינו, כלומר ראשי טוש,מדלפים ומוטות מקלחת וכן הלאה. לכאורה, נדמה כי הבחירה של ראש טוש היא בחירה פונקציונאלית בלבד, אך למעשה כיום ניתן למצוא מגוון אדיר של ראשי טוש מעוצבים למשעי, בטווח גדול של חומרי גלם ודוגמאות, אשר מייצרים בחלל את האווירה הרצויה ומהווים פריט עיצובי לכל דבר ועניין, והופכים כל ביקור שלנו במקלחת או באמבטיה לחוויה מרגשת. מהסיבות הללו, הבחירה של ראשי טוש חייבת להיות בחירה לא רק בפרקטיקה אלא גם באסתטיקה, והיא עשויה להיות מבלבלת ומורכבת בשל ההיצע העצום של ראשי טוש שונים שקימים כיום בשוק.

בחירה נכונה של ראשי טוש
בחירה נכונה ומושכלת של ראשי טוש/מוטות מקלחת לחדרי האמבטיות והמקלחות שלכם, חייבת להתחיל מתכנון מקדים, ולכלול התייעצות עם המשפץ/מעצב שלכם. חשוב להבין ממנו האם ישנן הגבלות מסויימות במקומות הפנוים בחדר שלכם שייצרו את ההעדפה של ראשי טוש/מוטות מקלחת כאלו ואחרים. בנוסף, חשוב להכין תקציב ייעודי מראש, ולכלול בו התקנה ותחזוקה שוטפת, כמו גם הוצאות נלוות שונות. לעיתים החלפה של ראשי טוש בבית קיים כחלק משיפוץ, יכולה לשדרג משמעותית את חדר האמבטיה. כמו כן, חשבו מהם הצרכים שלכם ומהן ההעדפות הכלליות שלכם כמשפחה, האם אתם רוצים מוט מקלחת גדול או קטן מוט מקלחת או מוטות פינוק משולבים וכן הלאה.
כעת רצוי ללכת להתרשם ממגוון של ראשי טוש ומוטות מקלחת במקום שמציע הן את האפשרות לצפות בסוגים רבים ושונים, והן את מציע את הייעוץ המקצועי המקיף לו זקוק כל מי שמחפש אביזרי אמבטיה לביתו. אצלנו ב"דונטלו" תמצאו את שניהם. 
נשמח להציע לכם מבחר אדיר של ראשי טוש איכותיים, המיובאים מחו"ל ומשווקים אליכם, וכן ייעוץ והכוונה מקצועיים לכל אורך הדרך.

כל שצריך לדעת על בחירת ראשי טוש 
אם בעבר נדמה היה לנו כי ראשי טוש נועדו אך ורק לשמש אותנו, ולהוות כלי העברת מים, הרי שהיום אין כל ספק כי בעזרת ראשי טוש מעוצבים ומיוחדים ניתן להפוך את חיינו לנעימים, נוחים ואסתטיים הרבה יותר, וכי ראשי טוש הם פריט עיצובי מרשים מהשורה הראשונה. אז איך בוחרים ראשי טוש שישלבו בצורה מלאה בין יופי ובין נוחות? קוראים בהמשך.

ראשי טוש - עולם של אפשרויות
בעידן המודרני מתברר לנו, כי ללא ראשי טוש חיינו היו מסורבלים הרבה יותר. חשבו על ראשי טוש ומטות מקלחת בחדרי האמבטיה שלנו - הם הרי משמשים אותנו אינספור פעמים ביום! לא בכדי תופסים ראשי טוש מקום מכובד במרכז חדר האמבטיה, הרי מדובר בנקודה חשובה ביותר, ולעיתים עיצוב חלל המקלחון כולו מתבסס על ההחלטה הראשונית על מיקום ראש הטוש ורק לאחר מכן של שאר הפריטים.
כיום בזכות הביקוש האדיר ניתן למצוא עולם שלם של אפשרויות בכל הנוגע אל ראשי טוש וליהנות מהתאמה מלאה של ראשי טוש אל חיינו, ישנם סוגים רבים של ראשי טוש העשויים חומרי גלם מגוונים, במבחר רחב של עיצובים, סגנונות וצבעים, ובהתאמה לכל סוג של חלל.

המקום הנכון לחיפוש ראשי טוש
החיפוש אחר ראש טוש עשוי להיות משימה מורכבת למדי, במידה והוא לא מבוצע נכון. בתחילתו של התהליך רצוי לבצע תכנון מקדים, על מנת להבין אילו ראשי טוש ו/או מוטות מקלחת אתם צריכים, עבור אילו חדרים הם מיועדים ומה השימוש שתרצו לעשות בהם. לדוגמא, בחירה של ראש טוש עבור חדר אורחים צריכה להביא בחשבון מצב של שימוש מועט ומינמליסטי, ועל כן יש לבחור ראש טוש מינמליסטי . לאחר מכן, רצוי להיוועץ במשפץ בנוגע למיקום הרצוי, על מנת לוודא כי בחירת ראשי טוש איננה מוגבלת באופן זה או אחר. כעת תוכלו להגיע אל חנות ראשי טוש ולהתרשם מהמבחר האדיר. תגלו כי ישנם ראשי טוש מחומרים שונים וגדלים ובגוונים שונים, ישנם ראשי טוש צמודים לתיקרה וישנם מחוברים עם זרוע, ישנם עגולים, מרובעים או אפילו משולשים, עשויים מנירוסטה, בראס(פליז),פלסטיק,פח מגלוונן זכוכית וכו', וגם בתחום הצבעוניות והגודל השמיים הם הגבול.
ב"דונטלו" תגלו כי הגעתם למקום הנכון: כאן תוכלו להתרשם ממבחר ראשי טוש איכותים המיובא אליכם ישירות מחו"ל, לקבל את הייעוץ לו אתם זקוקים, ולבצע בחירה נבונה של ראשי טוש.
 


 
+ שלח משוב