ארונות אמבטיה  |  ברזים  |  ברזי מטבח  |  ברזי אמבטיה  |  ראשי טוש  |  אסלות  |  כיורים  |  חיפוי קירות  |  ריצופים בפתח תקווה  |  אמבטיות  |  מקלחונים  |  כיורי מטבח  |  waze


מקלחונים

Back
איך תבחרו מקלחונים  איכותיים?
בשנים האחרונות הפכו חדרי האמבטיה והשירותים, לחדרים שיש להתגאות בהם, ורצוי להשקיע גם בהם מחשבה עיצובית, הן בביתנו הפרטי, הן במשרד והן בכל מבנה מסחרי. לכן, בזמן שיפוץ בית, ישן או חדש, במסגרת התחומים הרבים להם אנחנו נותנים את דעתנו, ישנה חשיבות רבה גם לנושא של מקלחונים, שבחירה נכונה שלהם עשוייה לעשות את ההבדל בין שיפוץ חביב ובין אפקט וואו חד משמעי ומרשים. אז איך תבחרו מקלחונים איכותיים? קראו בהמשך.

מקלחונים  וחשיבותם
מקלחונים הם למעשה הכיף בחדר האמבטיה והשימוש שלנו,שהופכים את חיינו למפנקים ונוחים יותר, ומשפרים את איכות חיינו, כלומר מקלחונים מחיצות זכוכית וכן הלאה. לכאורה, נדמה כי הבחירה של מקלחון היא בחירה פונקציונאלית בלבד, אך למעשה כיום ניתן למצוא מגוון אדיר של מקלחונים מעוצבים למשעי, בטווח גדול של חומרי גלם ודוגמאות, אשר מייצרים בחלל את האווירה הרצויה ומהווים פריט עיצובי לכל דבר ועניין, והופכים כל ביקור שלנו במקלחת או באמבטיה לחוויה מרגשת. מהסיבות הללו, הבחירה של מקלחון חייבת להיות בחירה לא רק בפרקטיקה אלא גם באסתטיקה, והיא עשויה להיות מבלבלת ומורכבת בשל ההיצע העצום של מקלחונים שונים שקימים כיום בשוק.

בחירה נכונה של מקלחון
בחירה נכונה ומושכלת של מקלחונים לחדרי האמבטיות והמקלחות שלכם, חייבת להתחיל מתכנון מקדים, ולכלול התייעצות עם המשפץ/מעצב שלכם. חשוב להבין ממנו האם ישנן הגבלות מסויימות במקומות הפנוים בחדר שלכם שייצרו את ההעדפה של מקלחונים כאלו ואחרים. בנוסף, חשוב להכין תקציב ייעודי מראש, ולכלול בו התקנה ותחזוקה שוטפת, כמו גם הוצאות נלוות שונות. לעיתים החלפה של מקלחון בבית קיים כחלק משיפוץ, יכולה לשדרג משמעותית את חדר האמבטיה. כמו כן, חשבו מהם הצרכים שלכם ומהן ההעדפות הכלליות שלכם כמשפחה, האם אתם רוצים מקלחון גדול או קטן תכננו את החלוקה של הדלתות וכיוון הפתיחה הרצוי.
כעת רצוי ללכת להתרשם ממגוון של מקלחונים במקום שמציע הן את האפשרות לצפות בסוגים רבים ושונים, והן את הייעוץ המקצועי המקיף לו זקוק כל מי שמחפש מקלחון לביתו. אצלנו ב"דונטלו" תמצאו את שניהם. 
נשמח להציע לכם מבחר אדיר של מקלחונים איכותיים, המיובאים מחו"ל ומשווקים אליכם, וכן ייעוץ והכוונה מקצועיים לכל אורך הדרך.

כל שצריך לדעת על בחירת מקלחון 
אם בעבר נדמה היה לנו כי מקלחונים נועדו אך ורק לשמש אותנו, ולהוות כלי חוסם מים, הרי שהיום אין כל ספק כי בעזרת מקלחונים מעוצבים ומיוחדים ניתן להפוך את חיינו לנעימים, נוחים ואסתטיים הרבה יותר, וכי מקלחונים הם פריט עיצובי מרשים מהשורה הראשונה. אז איך בוחרים מקלחונים שישלבו בצורה מלאה בין יופי ובין נוחות? קוראים בהמשך.

מקלחונים - עולם של אפשרויות
בעידן המודרני מתברר לנו, כי ללא מקלחונים חיינו היו מסורבלים הרבה יותר. חשבו על מקלחונים בחדרי האמבטיה שלנו - הם הרי משמשים אותנו אינספור פעמים ביום! לא בכדי תופסים המקלחונים מקום מכובד במרכז חדר האמבטיה, הרי מדובר בנקודה חשובה ביותר, ולעיתים עיצוב חלל המקלחון כולו מתבסס על ההחלטה הראשונית על מיקום המקלחון ורק לאחר מכן של שאר הפריטים.
כיום בזכות הביקוש האדיר ניתן למצוא עולם שלם של אפשרויות בכל הנוגע אל מקלחונים וליהנות מהתאמה מלאה של מקלחונים אל חיינו, ישנם סוגים רבים של מקלחונים העשויים חומרי גלם מגוונים, במבחר רחב של עיצובים, סגנונות וצבעים, ובהתאמה לכל סוג של חלל.

המקום הנכון לחיפוש מקלחונים
החיפוש אחר מקלחונים עשוי להיות משימה מורכבת למדי, במידה והוא לא מבוצע נכון. בתחילתו של התהליך רצוי לבצע תכנון מקדים, על מנת להבין אילו מקלחונים אתם צריכים, עבור אילו חדרים הם מיועדים ומה השימוש שתרצו לעשות בהם. לדוגמא, בחירה של מקלחון עבור חדר אורחים צריכה להביא בחשבון מצב של שימוש מועט ומינמליסטי, ועל כן יש לבחור ראש טוש מינמליסטי . לאחר מכן, רצוי להיוועץ במשפץ בנוגע למיקום הרצוי, על מנת לוודא כי בחירת המקלחון איננה מוגבלת באופן זה או אחר. כעת תוכלו להגיע אל חנות מקלחונים ולהתרשם מהמבחר האדיר. תגלו כי ישנם מקלחונים מחומרים שונים וגדלים שונים, ישנם מקלחונים סטנדרטים וישנם לפי מידה, ישנם עגולים, מרובעים או אפילו משולשים, עשויים צירי אלומיניום נירוסטה, בראס(פליז) זכוכית שקופה,חלבית,צריבת פסים וכו', וגם בתחום הדגמי זכוכית והגודל השמיים הם הגבול.
ב"דונטלו" תגלו כי הגעתם למקום הנכון: כאן תוכלו להתרשם ממבחר מקלחונים איכותים המיובא אליכם ישירות מחו"ל או מיוצר בהזמנה ממיטב החברות בארץ, לקבל את הייעוץ לו אתם זקוקים, ולבצע בחירה נבונה של מקלחון
 
מקלחון פינתי     מקלחונים במבצע  מקלחונים פינתיים    מקלחוני חזית   אמבטיונים
+ שלח משוב