ארונות אמבטיה  |  ברזים  |  ברזי מטבח  |  ברזי אמבטיה  |  ראשי טוש  |  אסלות  |  כיורים  |  חיפוי קירות  |  ריצופים בפתח תקווה  |  אמבטיות  |  מקלחונים  |  כיורי מטבח  |  waze


אסלות

Back

המגוון באתר הינו מדגמי ולהמחשה בלבד,בחנות תצוגה שלנו מגוון ענק של אסלות מונובלוק ואסלות תלויות,אסלות בפתח תקווה קונים בדונטלו קרמיקה.

איך תבחרו כלים סניטריים איכותיים?

בשנים האחרונות הפכו חדרי האמבטיה והשירותים, לחדרים שיש להתגאות בהם, ורצוי להשקיע גם בהם מחשבה עיצובית, הן בביתנו הפרטי, הן במשרד והן בכל מבנה מסחרי. לכן, בזמן שיפוץ בית, ישן או חדש, במסגרת התחומים הרבים להם אנחנו נותנים את דעתנו, ישנה חשיבות רבה גם לנושא של כלים סניטריים שונים, שבחירה נכונה שלהם עשוייה לעשות את ההבדל בין שיפוץ חביב ובין אפקט וואו חד משמעי ומרשים. אז איך תבחרו כלים סניטריים איכותיים? קראו בהמשך.

כלים סניטריים וחשיבותם

כלים סניטריים הם למעשה כל אותם אביזרים בחדר האמבטיה והשימוש שלנו, שהופכים את חיינו לקלים ונוחים יותר, ומשפרים את איכות חיינו, כלומר הכיורים והברזים, האסלות, ארונות האמבטיה, המקלחונים, האמבטיות עצמן, וכן הלאה. לכאורה, נדמה כי הבחירה של כלים סניטריים היא בחירה פונקציונאלית בלבד, אך למעשה כיום ניתן למצוא מגוון אדיר של כלים סניטריים מעוצבים למשעי, בטווח גדול של חומרי גלם ודוגמאות, אשר מייצרים בחלל את האווירה הרצויה ומהווים פריט עיצובי לכל דבר ועניין, והופכים כל ביקור שלנו בשירותים או באמבטיה לחוויה מרגשת. מהסיבות הללו, הבחירה של כלים סניטריים חייבת להיות בחירה לא רק בפרקטיקה אלא גם באסתטיקה, והיא עשויה להיות מבלבלת ומורכבת בשל ההיצע העצום של כלים סניטריים שונים שקיים כיום בשוק.
 

בחירה נכונה של כלים סניטריים עם אינסטלטור

בחירה נכונה ומושכלת של כלים סניטריים לחדרי האמבטיות והשירותים שלכם, חייבת להתחיל מתכנון מקדים, ולכלול התייעצות עם אינסטלטור מקצועי שזמין עבורכם 24 שעות. חשוב להבין ממנו האם ישנן הגבלות מסויימות במערכות המים והביוב שלכם שייצרו את ההעדפה של כלים סניטריים כאלו ואחרים. בנוסף, חשוב להכין תקציב ייעודי מראש, ולכלול בו התקנה ותחזוקה שוטפת, כמו גם הוצאות נלוות שונות. לעיתים החלפה של כלים סניטריים בבית קיים כחלק משיפוץ, חושפת בעיות נרחבות בצנרת ומייקרות את התהליך כולו. כמו כן, חשבו מהם הצרכים שלכם ומהן ההעדפות הכלליות שלכם כמשפחה, האם אתם בוחרים מקלחון או אמבטיה, טוש קבוע או נשלף וכן הלאה.

כעת רצוי ללכת להתרשם ממגוון של כלים סניטריים במקום שמציע הן את האפשרות לצפות בסוגים רבים ושונים, והן את מציע את הייעוץ המקצועי המקיף לו זקוק כל מי שמחפש כלים סניטריים לביתו. אצלנו ב"דונטלו" תמצאו את שניהם. 

נשמח להציע לכם מבחר אדיר של כלים סניטריים איכותיים, המיובאים מחו"ל ומשווקים אליכם, וכן ייעוץ והכוונה מקצועיים לכל אורך הדרך.

כל שצריך לדעת על בחירת אסלה 

אם בעבר נדמה היה לנו כי אסלות נועדו אך ורק לשמש אותנו, הרי שהיום אין כל ספק כי בעזרת אסלות מעוצבות ומיוחדות ניתן להפוך את חיינו לנעימים, נוחים ואסתטיים הרבה יותר, וכי אסלות הם פריט עיצובי מרשים מהשורה הראשונה. אז איך בוחרים אסלות שישלבו בצורה מלאה בין יופי ובין נוחות? קוראים את ההמשך.

אסלות - עולם של אפשרויות

בעידן המודרני מתברר לנו, כי ללא אסלות חיינו היו מסורבלים הרבה יותר. חשבו על אסלות בחדרי האמבטיה שלנו - הם הרי משמשים אותנו אינספור פעמים ביום! לא בכדי תופסים כיורים מקום מכובד במרכז חדר האמבטיה, הרי מדובר בנקודה חשובה ביותר, ולעיתים עיצוב החלל כולו מתבסס על ההחלטה הראשונית על מיקום האסלה ורק לאחר מכן של שאר הפריטים, הרהיטים והאביזרים. 

כיום בזכות הביקוש האדיר ניתן למצוא עולם שלם של אפשרויות בכל הנוגע אל אסלות וליהנות מהתאמה מלאה של אסלות אל חיינו, ישנם סוגים רבים של אסלות העשויים חומרי גלם מגוונים, במבחר רחב של עיצובים, סגנונות וצבעים, ובהתאמה לכל סוג של חלל.

המקום הנכון לחיפוש אסלות

החיפוש אחר אסלות עשוי להיות משימה מורכבת למדי, במידה והוא לא מבוצע נכון. בתחילתו של התהליך רצוי לבצע תכנון מקדים, על מנת להבין אילו אסלות אתם צריכים/רוצים, עבור אילו חדרים הם מיועדים. לאחר מכן, רצוי להיוועץ באינסטלטור בנוגע למערכות הצנרת שלכם, על מנת לוודא כי בחירת אסלה ומיקומה איננה מוגבלת באופן זה או אחר. כעת תוכלו להגיע אל חנות אסלות ולהתרשם מהמבחר האדיר. תגלו כי ישנם אסלות עם שטיפה היקפית או רגילה, ישנם אסלות תלויות או מונחות, ישנם עגולים, מרובעים או אפילו משולשים, עשויים מנירוסטה, חרס, אבן קיסר או קרמיקה, וגם בתחום הצבעוניות השמיים הם הגבול.

ב"דונטלו" תגלו כי הגעתם למקום הנכון: כאן תוכלו להתרשם ממבחר כיורים איכותי המיובא אליכם ישירות מחו"ל, קבל את הייעוץ לו אתם זקוקים, ולבצע בחירה נבונה של אסלות שישרתו אתכם בצורה איכותית ונעימה, מעוצבת ונוחה משך שנים ארוכות.

 

אסלות באתר המכירתי - ביג דיל
 

+ שלח משוב