ארונות אמבטיה  |  ברזים  |  ברזי מטבח  |  ברזי אמבטיה  |  ראשי טוש  |  אסלות  |  כיורים  |  חיפוי קירות  |  ריצופים בפתח תקווה  |  אמבטיות  |  מקלחונים  |  כיורי מטבח  |  waze


אמבטיות

Back
חוויית האמבטיה -  המשמעות
מעבר לשימוש הפונקציונאלי שהאמבטיות מספקות לנו שהוא כמובן רחצת הגוף וניקיון, הן גם מספקות לנו חוויה עצומה מעבר לכך, שכן הטבילה באמבט / אמבטיה ידועה כאחת ההנאות "הקטנות" של החיים ויש שיעידו "הגדולות" של החיים. האמבטיהידועה כמקור להיטהרות, לרוגע ולשלווה המאפשרת לנו ליהנות, להירגע, לנוח, להרפות את גופנו לרוב לאחר יום עמוס ומתוח. רובהאמבטיות בעבר היו בסגנון זהה, בעיקר מלבניות. כיום עם השינויים המהירים המתרחשים בעולמנו הדינמי , ריבוי השפע, הדרישות והצרכים משתנים בהתאם לכך. בהתאם ניתן לראות שנוצר הצורך בעיצוב אמבטיות לפי טעמו האישי של הצרכן. כיוםאמבטיות ממלאות תפקיד חשוב בחיינו לא רק לשם הרחצה, אלא גם תורמות לעיצובם של חדרי האמבטיה ולשדרוג המראה הכולל. העיצובים המקוריים והחדשניים שאנו מציעים בדונטלו קרמיקה מדגישים את היכולות של היצרנים לענות על דרישות הלקוחות תוך לקיחה בחשבון סגנונות שונים, העדפות מיוחדות וטעם אישי. יש כאלה אשר יעדיפו אמבטיות בעיצובים קלאסיים, שמרניים, מעודנים ולעומתם אחרים יעדיפו עיצובים מודרניים, חדשניים , מקוריים לפי הטרנד המוביל העכשווי. אין כמו אמבטיהמעוצבת ומרווחת למראה משודרג!

חוויית האמבטיה -  הסוגים
אצלנו בדונטלו קרמיקה ניתן למצוא אמבטיות בכל מיני גדלים אשר עשויות מחומרים שונים, כגון אמבטיות מקוריאן,אמבטיות יציקת פלדה, אמבטיות אקריליות אשר נעשו מחומר מבודד ו/או גמיש ושמטרתו  לסייע בשמירת טמפרטורת המים לחימום הגוף.
יש חשיבות ממעלה ראשונה למיקומה של האמבטיה בתוך חדר האמבטיה, שכן צורתה והדגם שלה ייבחרו בסופו של דבר בהתאם למיקום בו רוצים להעמידה. בדונטלו קרמיקה תוכלו לבחור את האמבטיה המושלמת מתוך מבחר מגוון של אמבטיהובהתאם לצורך שלכם, אנו מוכרים אמבטיות שיתאימו בדיוק לאותו מיקום מוגדר,  כגון אמבטיות אשר מקובעות לרצפה ו/או צמודות לקיר ושאינן ניתנות להזזה, אמבטיות השקועות ברצפה, אמבטיות עמוקות, שטוחות,  אמבטיות בסגנון "פרי סטנדינג"העומדות על רגליים מעוצבות ואמבטיות פינתיות.
כמו כן גם צורתן של האמבטיות משתנה בהתאם לדגמים המוצעים השונים. אצלנו בדונטלו קרמיקה תוכלו להתרשםמאמבטיות קלאסיות כאשר הנפוצה מביניהן היא האמבטיה שצורתה מלבנית ואף מאמבטיות מעוגלות. צבע וגוון האמבטיה הינו בעל השפעה מכריעה על מראהו של חדר האמבטיה ו/או השירותים, יש להתאים את צבעה של האמבטיה לחדר בו היא ממוקמת. יש אמבטיות אשר ממוקמות בחדר אמבטיה נפרד ויש הממוקמות בחדר אמבטיה המשולב בתוך יחידת ההורים. נתון זה הינו בעל משמעות חשובה לגוון שיש לבחור. רוב רובן של האמבטיה מגיעות בגוון של לבן או שמנת, לעיתים לצורך שיווי מראה ייחודי או מקורי נבחרת גם אמבטיה בצבע אחר על פי הזמנה, דבר הכרוך בתוספת תשלום לרוב.

חוויית האמבטיה -  המידות
לרוב ניתן למצוא את האמבטיות השונות במידות הבאות:
האמבטיה המלבנית  :  105-170*70, 160-180*80 ואמבטיות מלבניות גדולות ורחבות במבחר גדלים.
האמבטיה העגולה:בקוטר 150/180 ס"מ
האמבטיה הפינתית : 120-150*120-150 , כמו כן אמבטיות חצי פינתיות ואמבאטיות פינתיות גדולות במיוחד. 
אמבטיות פרי סטנדינג– במבחר דגמים וגדלים כמו כן בעיצובים עתיקים(על רגלים) או בעיצובים מודרנים "יושבים"על הריצפה.

חוויית האמבטיה -  קונסטרוקציה
רצוי מאד להוסיף קונסטרוקציה לאמבטיה אם כי זה לא הכרחי, זאת על מנת לשמר לאורך זמן את יציבות האזור אליו מחוברתהאמבטיה, כגון חיבורי הקרמיקה.
+ שלח משוב