ארונות אמבטיה  |  ברזים  |  ברזי מטבח  |  ברזי אמבטיה  |  ראשי טוש  |  אסלות  |  כיורים  |  חיפוי קירות  |  ריצופים בפתח תקווה  |  אמבטיות  |  מקלחונים  |  כיורי מטבח  |  waze


אביזרים נלווים

Back
בדונטלו קרמיקה מגוון פתרונות מתקדמים לאביזרי האמבטיה והקולקציה באתר הינה מדגמית בלבד,אצלנו ניתן למצוא מגוון עיצובים וסדרות,מראות מגדילות,אביזרי אמבטיה בואקום,אביזרי אמבטיה בהדבקה ועוד..מומלץ לקנות אביזרי אמבטיה בפתח תקווה בחנות התצוגה דונטלו.

איך תבחרו אביזרי אמבטיה איכותיים?
בשנים האחרונות הפכו חדרי האמבטיה והשירותים, לחדרים שיש להתגאות בהם, ורצוי להשקיע גם בהם מחשבה עיצובית, הן בביתנו הפרטי, הן במשרד והן בכל מבנה מסחרי. לכן, בזמן שיפוץ בית, ישן או חדש, במסגרת התחומים הרבים להם אנחנו נותנים את דעתנו, ישנה חשיבות רבה גם לנושא של אביזרי אמבטיה שונים, שבחירה נכונה שלהם עשוייה לעשות את ההבדל בין שיפוץ חביב ובין אפקט וואו חד משמעי ומרשים. אז איך תבחרו אביזרי אמבטיה איכותיים? קראו בהמשך.
 
אביזרי אמבטיה  וחשיבותם
אביזרי אמבטיה הם למעשה כל אותם אביזרים בחדר האמבטיה והשימוש שלנו,שהופכים את חיינו לקלים ונוחים יותר, ומשפרים את איכות חיינו, כלומר מחזיקי ניר טואלט, מוט מגבת, קולבים,מתקני סבון הלאה. לכאורה, נדמה כי הבחירה של אביזרי אמבטיה היא בחירה פונקציונאלית בלבד, אך למעשה כיום ניתן למצוא מגוון אדיר של אביזרי אמבטיה מעוצבים למשעי, בטווח גדול של חומרי גלם ודוגמאות, אשר מייצרים בחלל את האווירה הרצויה ומהווים פריט עיצובי לכל דבר ועניין, והופכים כל ביקור שלנו בשירותים או באמבטיה לחוויה מרגשת. מהסיבות הללו, הבחירה של אביזרי אמבטיה חייבת להיות בחירה לא רק בפרקטיקה אלא גם באסתטיקה, והיא עשויה להיות מבלבלת ומורכבת בשל ההיצע העצום של אביזרי אמבטיה שונים שקיים כיום בשוק.
 
בחירה נכונה של אביזרי אמבטיה
בחירה נכונה ומושכלת של אביזרי אמבטיה לחדרי האמבטיות והשירותים שלכם, חייבת להתחיל מתכנון מקדים, ולכלול התייעצות עם המשפץ/מעצב שלכם. חשוב להבין ממנו האם ישנן הגבלות מסויימות במקומות הפנוים בחדר שלכם שייצרו את ההעדפה של אביזרי אמבטיה כאלו ואחרים. בנוסף, חשוב להכין תקציב ייעודי מראש, ולכלול בו התקנה ותחזוקה שוטפת, כמו גם הוצאות נלוות שונות. לעיתים החלפה של אביזרי אמבטיה בבית קיים כחלק משיפוץ, יכולה לשדרג משמעותית את חדר האמבטיה. כמו כן, חשבו מהם הצרכים שלכם ומהן ההעדפות הכלליות שלכם כמשפחה, האם אתם רוצים מוטות מקלחת מרובים למגבות או מסתפקים בקולבים,האים אביזרים תלויים או מונחים וכן הלאה.
כעת רצוי ללכת להתרשם ממגוון של אביזרי אמבטיה במקום שמציע הן את האפשרות לצפות בסוגים רבים ושונים, והן את מציע את הייעוץ המקצועי המקיף לו זקוק כל מי שמחפש אביזרי אמבטיה לביתו. אצלנו ב"דונטלו" תמצאו את שניהם. 
נשמח להציע לכם מבחר אדיר של אביזרי אמבטיה איכותיים, המיובאים מחו"ל ומשווקים אליכם, וכן ייעוץ והכוונה מקצועיים לכל אורך הדרך.
 
כל שצריך לדעת על בחירת אביזרי אמבטיה 
אם בעבר נדמה היה לנו כי אביזרי אמבטיה נועדו אך ורק לשמש אותנו, ולהוות כלי תליה או קיבול לכלים שונים, הרי שהיום אין כל ספק כי בעזרת אביזרי אמבטיה מעוצבים ומיוחדים ניתן להפוך את חיינו לנעימים, נוחים ואסתטיים הרבה יותר, וכי אביזרי אמבטיה הם פריט עיצובי מרשים מהשורה הראשונה. אז איך בוחרים אביזרי אמבטיה שישלבו בצורה מלאה בין יופי ובין נוחות? קוראים בהמשך.
 
אביזרי אמבטיה - עולם של אפשרויות
בעידן המודרני מתברר לנו, כי ללא אביזרי אמבטיה חיינו היו מסורבלים הרבה יותר. חשבו על אביזרי האמבטיה בשירותים או בחדרי האמבטיה שלנו - הם הרי משמשים אותנו אינספור פעמים ביום! לא בכדי תופסים אביזרי אמבטיה מקום מכובד במרכז חדר האמבטיה, הרי מדובר בנקודה חשובה ביותר, ולעיתים עיצוב החלל כולו מתבסס על ההחלטה הראשונית על מיקום אביזרי האמבטיה ורק לאחר מכן של שאר הפריטים, הרהיטים והכילים. 
כיום בזכות הביקוש האדיר ניתן למצוא עולם שלם של אפשרויות בכל הנוגע אל אביזרי אמבטיה וליהנות מהתאמה מלאה של אביזרי אמבטיה אל חיינו, ישנם סוגים רבים של אביזרי אמבטיה העשויים חומרי גלם מגוונים, במבחר רחב של עיצובים, סגנונות וצבעים, ובהתאמה לכל סוג של חלל.
 
המקום הנכון לחיפוש אביזרי אמבטיה
החיפוש אחר אביזרי אמבטיה עשוי להיות משימה מורכבת למדי, במידה והוא לא מבוצע נכון. בתחילתו של התהליך רצוי לבצע תכנון מקדים, על מנת להבין אילו אביזרי אמבטיה אתם צריכים, עבור אילו חדרים הם מיועדים ומה השימוש שתרצו לעשות בהם. לדוגמא, בחירה של אביזרי אמבטיה עבור חדר אורחים צריכה להביא בחשבון מצב של שימוש מועט ומינמליסטי, ועל כן יש לבחור אביזרי אמבטיה מינמליסטים דיים . לאחר מכן, רצוי להיוועץ במשפץ בנוגע למקומות הפנויים, על מנת לוודא כי בחירת אביזרי אמבטיה איננה מוגבלת באופן זה או אחר. כעת תוכלו להגיע אל חנות אביזרי אמבטיה ולהתרשם מהמבחר האדיר. תגלו כי ישנם אביזרי אמבטיה מחומרים שונים ובגוונים שונים, ישנם אביזרי אמבטיה תלויים וישנם מונחים, ישנם עגולים, מרובעים או אפילו משולשים, עשויים מנירוסטה, בראס(פליז),ברזל מושחר,פח מגלוונן עץ או קרמיקה, וגם בתחום הצבעוניות השמיים הם הגבול.
ב"דונטלו" תגלו כי הגעתם למקום הנכון: כאן תוכלו להתרשם ממבחר אביזרי אמבטיה איכותים המיובא אליכם ישירות מחו"ל, לקבל את הייעוץ לו אתם זקוקים, ולבצע בחירה נבונה של כיורים שישרתו אתכם בצורה איכותית ונעימה, מעוצבת ונוחה משך שנים ארוכות.