ארונות אמבטיה  |  ברזים  |  ברזי מטבח  |  ברזי אמבטיה  |  ראשי טוש  |  אסלות  |  כיורים  |  חיפוי קירות  |  ריצופים בפתח תקווה  |  אמבטיות  |  מקלחונים  |  כיורי מטבח  |  waze


ריצופים בפתח תקווה

Back
דף הבית >> ריצופים בפתח תקווה
המגוון באתר הינו מדגמי בלבד בחנות תצוגה מגוון של מאות דגמי ריצוף בדגמים משתנים וקולקציות מדהימות,ריצופים בפתח תקווה מומלץ לקנות בדונטלו קרמיקה. 

ריצוף הבית שלנו -  למה בדונטלו פתח תקווה
 בחברת דונטלו תמצאו מבחר עצום של ריצוף גרניט פורצלן במבחר גדלים,דגמים וגימורים המיובאים ממיטב היצרנים.בדונטלו תחסכו כסף רב על אותם מוצרים  וזאת ביחס לרשתות המובילות בענף. חברת דונטלו חרטה על דגלה מיום היווסדה,ליצור זמינות אטרקטיבית של מוצרים מהחברות המובילות במחירים אטרקטיבים ונגישים לכל כיס.
 בדונטלו נתאים לכם ריצוף איכותי בתקציב רצוי תוך חיסכון כספי עצום ומבלי להתפשר על איכות!  
 
ריצוף הבית שלנו -  הצורך
בחירת הריצוף עבור ביתנו הינו שלב הכרחי וראשוני בבניית בית חדש, או לחלופין נובע מהצורך להחלפת ריצוף כחלק משיפוץ בית קיים. כל אחד מאיתנו העומד בפני בנייה/שיפוץ בית מגלה כי ניצב בפני פרויקט מורכב ומאתגר, ראשיתו של פרויקט זה מתחיל בד"כ עם שלב הריצוף
בנוסף, החלטה על הריצוף המתאים ביותר איתו נרצף את ביתנו טומנת בחובה לקיחת החלטה שאיננה פשוטה לעיתים יכולה להיות קשה, כזו שנדרש לתת עליה את הדעת ואף להתייעץ עם גורם מתאים במידת הצורך. שכן החלטה גורלית זו אודות ריצוף חדרי הבית השונים בסופו של דבר תשווה לביתנו את המראה האידיאלי והראוי מבחינתנו.
השקעה בבחירה נכונה של ריצוף הוא שיעניק לביתנו את המראה והאווירה המתאימים לו מהיבטים שונים כגון אסטטיות. על פי התורה הסינית המסורתית העתיקה "פנג שואי" יש להשקיע בתכנון נכון של עיצוב פנים הבית, ביניהם השקעה בבחירת ריצופים  ראוים, על מנת לזמן לו אנרגיות מתאימות .
ההיצע המגוון, העשיר והעצום של ריצוף מסוגים, גדלים, צבעים ואף חומרים שונים נולד כתוצאה מצורך הולך וגובר מצדם של צרכנים המחפשים ריצוף שיהיה תואם לצרכים שלהם תוך הבנה מעמיקה של יצרנים כי לכל צרכן טעם אישי שונה ומשתנה.

ריצוף בית  -  המשמעות
קיים משקל רב לבחירת הריצוף עבור ביתנו שכן מדובר בנדבך עיקרי בעל ערך חשוב לעיצוב המראה הכללי של הבית. הריצוף מהווה בסיס לביתנו, מתפרש על פני כל הבית ונמצא בכל אחד מן החדרים. הריצוף אינו פוסח על אף חדר (סלון, מטבח, אמבטיה ושירותים, חדרי שינה, הורים, ילדים, משחקים,  וכדומה) כך שנוכל לשוות לכל חדר את אופיו בהתאם לריצוף הנבחר. אודות ההשקעה בבחירת הריצוף נוכל לספק משמעות וייחודיות לכל חלל הקיים בביתנו וכך לספק לו את האווירה המתאימה.לדוגמא,בחירת ריצוף של חדר הורים יכולה להיות שונה מבחירת ריצוף עבור רצפת המטבח או הסלון. מטרת הריצוף בחדרים אלה הינה להשפיע באופן ניכר על עיצוב החדרים והאווירה הקיימת בהם.היזכרו במקרים בהם יצא לכם להבחין בריצוף מרשים של חדרים שונים בהם נכחתם ו/או ביקרתם וכיצד התפעלתםמיופיים,מהו הרושם שהותירו בכם ומה הייתה האווירה בה חשתם.זהו הקסם, הייחודיות וההשפעה שיש לריצוף. המשמעות של בחירת הריצוף תאפשר לנו להרגיש, לחוות, לספוג אווירה הקיימת באותו חדר בו אנו נמצאים.

ריצוף הבית שלנו – השיקולים
בהמשך למשמעויות הרבות הקיימים בבחירת הריצוף המתאים והראוי עבור ביתנו, קיימים היבטים שונים הנכנסים למכלול שיקולים בעת בחירת ריצוף, כגון: טיב הריצוף, עיצוב, מראה, אסטטיות , חדשנות, אווירה, נוחיות. כמו כן, אין להתעלם מהמשמעויות של בחירת ריצוףמתאים בהיבטים נוספים כגון, הבטחת איכות, בטיחות, טמפרטורה, בידוד, עמידות, ספיגה, חסינות, שחיקה.
 
ריצוף הבית שלנו – הבחירה
מזל טוב! הגעתם לשלב החשוב בפרויקט הבניה/שיפוץ שלכם – בחירת הריצוף החדש. הבחירה המתאימה וההולמת ביותר של הריצוף עבור ביתנו מצריכה מאיתנו קודם כל חשיבה מקדימה שלנו לגבי הצורך,מערך השיקולים בהחלטה אודות הריצוף המתאים,חשיפה לדוגמאות שונות,תכנון נכון,התייעצות עם גורמים בתחום הריצוף שיוכלו לסייע בבחירה המתאימה ובשלב תכנון עצמו וכמובן קבלת החלטה סופית בתהליך שיכול להיות מבלבל אך עם זאת מאתגר. בתהליך בחירה של ריצוף יש לשים לב למספר פרמטרים קבועים בתחום הריצוף: כגון סוגיהריצוף השונים ובחירה בריצוף המועדף, חומרים שונים וחומרי הגלם מהם מורכב ועשוי הריצוף , עיטורים,עיצובים רצויים וכדומה.
 
אצלנו ר ריצופים וקרמיקה בפתח תקוה תמצאו מגוון רחב ועשיר של דגמים ייחודיים לריצוף אשר יעניקו לחדרי הבית את המראה המושלם בהתאם להעדפותיכם וטעמכם האישי. דונטלו קרמיקה מייבאת,משווקת ומוכרת מגוון עשיר עבור של דוגמאות ריצוף בהתאם לטעמכם ורצונכם. כמו כן מספקת דונטלו קרמיקה ייעוץ בהתאם לצרכים מוגדרים.
חברת דונטלו קרמיקה דוגלת בכך שיש להתאים את הריצוף הנדרש תוך התחשבות במראה הבית וכחלק בלתי נפרד מהעיצוב שלו על מנת ליצור את ההרמוניה ביניהם ,יש לקחת בחשבון משתנים כגון מספר החדרים והדיירים בבית, גודל חדרים, כמות וסוג כלל תכולת הבית. הינכם מוזמנים לתאם עימנו פגישת ייעוץ עמנו להעמיד לרשותכם לסיוע מומחים בעל ידע מקצועי רב. כמו כן, נשמח להזמינכם להגיע אלינו לאולם התצוגה הנמצא בנמל תל אביב ולהתרשם ממגוון דוגמאות ריצוףחיפויי קירותאמבטיות ומקלחוניםאסלות, כיורים, ברזים, אביזרים נלווים לחדרי אמבטיה ועוד.

 
* ריצוף הבית שלנו – סוגים
ריצוף אבן
ריצוף קרמיקה
ריצוף שיש
ריצוף פורצלן
ריצוף גרניט
ריצוף לבית
ריצוף למרפסת
ריצוף אנטי סליפ

 
+ שלח משוב