ארונות אמבטיה  |  ברזים  |  ברזי מטבח  |  ברזי אמבטיה  |  ראשי טוש  |  אסלות  |  כיורים  |  חיפוי קירות  |  ריצופים בפתח תקווה  |  אמבטיות  |  מקלחונים  |  כיורי מטבח  |  waze


חיפוי קירות

Back

המגוון באתר הינו מדגמי בלבד ולצורך המחשה,בחנות תצוגה מגוון עצום של אריחים לחיפוי קירות לאמבטיה ולמטבח,חיפוי קירות בפתח תקווה קונים בדונטלו קרמיקה.

חפוי חדרי האמבטיה שלנו -  למה בדונטלו
 בחברת דונטלו תמצאו מבחר עצום של קרמיקה וגרניט פורצלן לקירות אמבטיה במבחר גדלים,דגמים וגימורים המיובאים ממיטב היצרנים.בדונטלו תחסכו כסף רב על אותם מוצרים  וזאת ביחס לרשתות המובילות בענף.              חברת דונטלו חרטה על דגלה מיום היווסדה,ליצור זמינות אטרקטיבית של מוצרים מהחברות המובילות במחירים אטרקטיבים ונגישים לכל כיס.
 בדונטלו נתאים לכם ריצוף איכותי בתקציב רצוי תוך חיסכון כספי עצום ומבלי להתפשר על איכות!  
 
חיפוי קיר חדר האמבטיה שלנו -  הצורך
בחירת חיפוי קיר עבור ביתנו הינו שלב הכרחי וראשוני בבניית חדר אמבטיה חדש, או לחלופין נובע מהצורך להחלפת חיפוי קיר כחלק משיפוץ בית קיים. כל אחד מאיתנו העומד בפני בנייה/שיפוץ בית מגלה כי ניצב בפני פרויקט מורכב ומאתגר, ראשיתו של פרויקט זה מתחיל בד"כ עם שלב בחירת חיפוי הקיר
בנוסף,החלטה על חיפוי הקיר המתאים ביותר איתו נרצף את חדרי האמבטיה טומנת בחובה לקיחת החלטה שאיננה פשוטה ולעיתים יכולה להיות קשה,כזו שנדרש לתת עליה את הדעת ואף להתייעץ עם גורם מתאים במידת הצורך. שכן החלטה גורלית זו אודות חיפוי קירות חדרי שירותים השונים בסופו של דבר תשווה לביתנו את המראה האידיאלי והראוי מבחינתנו.

השקעה בבחירה נכונה של חיפוי קיר הוא שיעניק לחדרי האמבטיה את המראה והאווירה המתאימים לה מהיבטים שונים כגון אסטטיות. על פי התורה הסינית המסורתית העתיקה "פנג שואי" יש להשקיע בתכנון נכון של עיצוב פנים הבית, ביניהם השקעה בבחירת קרמיקה לקירות אמבטיה , על מנת לזמן לו אנרגיות מתאימות .
ההיצע המגוון, העשיר והעצום של ריצוף מסוגים, גדלים, צבעים ואף חומרים שונים נולד כתוצאה מצורך הולך וגובר מצדם של צרכנים המחפשים ריצוף שיהיה תואם לצרכים שלהם תוך הבנה מעמיקה של יצרנים כי לכל צרכן טעם אישי שונה ומשתנה.

חיפוי חדר האמבטיה שלנו -  המשמעות
קיים משקל רב לבחירת חיפוי קיר עבור חדר האמבטיה שכן מדובר בנדבך עיקרי בעל ערך חשוב לעיצוב המראה הכללי של חדר האמבטיה.עלידי ההשקעה בבחירת חיפוי הקיר קרמיקה  או גרניט פורצלן נוכל לספק משמעות וייחודיות לכל החלל הקיים בחדר האמבטיה וכך לספק לו את האווירה המתאימה. לדוגמא, בחירת חיפוי קיר בחדר אמבטיה הורים יכול להיות שונה מבחירת חיפוי קיר עבור חגר אמבטיה ילדים או אורחים. מטרת חיפוי הקיר בחדרים אלה הינה להשפיע באופן ניכר על עיצוב החדרים והאווירה הקיימת בהם. היזכרו במקרים בהם יצא לכם להבחין בחיפוי קיר מרשים של חדרים שונים בהם נכחתם ו/או ביקרתם וכיצד התפעלתם  מיופיים, מהו הרושם שהותירו בכם ומה הייתה האווירה בה חשתם. זהו הקסם, הייחודיות וההשפעה שיש לחיפוי קיר. המשמעות של בחירת חיפוי קיר תאפשר לנו להרגיש, לחוות, לספוג את האווירה הקיימת באותו חדר בו אנו נמצאים.

חיפוי חדר האמבטיה שלנו – השיקולים
בהמשך למשמעויות הרבות הקיימים בבחירת חפוי קיר מתאים וראוי עבור ביתנו, קיימים היבטים שונים הנכנסים למכלול שיקולים בעת בחירתחיפוי קיר כגון: טיב חיפוי הקיר, עיצוב, מראה, אסטטיות , חדשנות, אווירה, נוחיות. כמו כן, אין להתעלם מהמשמעויות של בחירת חיפוי קירמתאים בהיבטים נוספים כגון, הבטחת איכות, בטיחות, טמפרטורה, בידוד, עמידות, ספיגה,גודל  וחסינות.
 
ריצוף הבית שלנו – הבחירה
מזל טוב! הגעתם לשלב החשוב בפרויקט הבניה/שיפוץ שלכם – בחירת הריצוף החדש. הבחירה המתאימה וההולמת ביותר של חיפוי הקירות עבור חדר האמבטיה מצריכה מאיתנו קודם כל חשיבה מקדימה שלנו לגבי הצורך, מערך השיקולים בהחלטה אודות חיפוי הקיר המתאים, חשיפה לדוגמאות שונות, תכנון נכון,התייעצות עם גורמים בתחום הריצוף שיוכלו לסייע בבחירה המתאימה ובשלב תכנון עצמו וכמובן קבלת החלטה סופית בתהליך שיכול להיות מבלבל אך עם זאת מאתגר. בתהליך בחירה של חיפוי קירות יש לשים לב למספר פרמטרים קבועים בתחום כגון: סוגי החיפוי השונים ובחירה בחיפוי קיר המועדף, חומרים וגדלים שונים וחומרי הגלם מהם מורכב ועשוי חיפוי הקיר , עיטורים,תוספות ,עיצוב רצוי וכדומה.
 
אצלנו בדונטלו קרמיקה תמצאו מגוון רחב ועשיר של דגמים ייחודיים לחיפויי קירות אשר יעניקו לחדרי האמבטיה את המראה המושלם בהתאם להעדפותיכם וטעמכם האישי. דונטלו קרמיקה מייבאת,משווקת ומוכרת מגוון עשיר של דוגמאות לחיפויי קירות בהתאם לטעמכם ורצונכם. כמו כן מספקת דונטלו קרמיקה ייעוץ בהתאם לצרכים מוגדרים.
חברת דונטלו קרמיקה דוגלת בכך שיש להתאים את הריצוף הנדרש תוך התחשבות במראה הבית וכחלק בלתי נפרד מהעיצוב שלו על מנת ליצור את ההרמוניה ביניהם , יש לקחת בחשבון משתנים כגון מספר החדרים והדיירים בבית, גודל חדרים, כמות וסוג כלל תכולת הבית. הינכם מוזמנים לתאם עימנו פגישת ייעוץ עמנו להעמיד לרשותכם לסיוע מומחים בעל ידע מקצועי רב. כמו כן, נשמח להזמינכם להגיע אלינו לאולם התצוגה הנמצא בנמל תל אביב ולהתרשם ממגוון דוגמאות ריצוףחיפויי קירותאמבטיות ומקלחוניםאסלות, כיורים, ברזים, אביזרים נלווים לחדרי אמבטיה ועוד.
+ שלח משוב